Fighting Dreamers Team!

Объявление

Форум закрыт. Мы переехали:
https://fdteam.org.ua/

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Fighting Dreamers Team! » О форуме » Нові розділи


Нові розділи

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

Вважаю за потрібне створити розділ для Технічних Проблем і зауважень до Адміністрації форума, а також розділ присвячений рольовим іграм, котрі будуть ставитися ФД і на котрі ФД планує виїзджати.

PS До Адміністрації: можна мене і тут перейменувати в Shirumaru?

Отредактировано Sirumaru (2008-08-19 13:50:31)

0

2

Ты тут и так Shirumaru, разве не так? Я не нашла различий в имени...

Ролевые игры... Да, можно. Но есть ли смысл, если у нас есть отдельный ролевой форум, на который ФД захотит куда чаще, чем на этот служебный репетиционный сайт-афишу. Даже время репетиций приходится дублировать на нарутотрипе, чтобы до всех дошло.
Ролевухи пишите в разделе "Отдохнуть, отпраздновать!!!"
Это-таки действительно театральный форум-афиша.

А технические проблемы будут сделаны...

0

3

Нік мені змінив Бразіер.
По темі: мою позицію ти повинна уже знати: ФД - має стати постійним форумом ФД (власне, тому він так і називається), а НарутоТріп залиште НарутоТріпу. Уважно передивившись список розділів на останньому, можна легко помітити, що він заточений під одну конкретну гру, а для всього іншого там єдиний розділ - Ichiraku Ramen. Крім того, наші майбутні ігри до Наруто ніякого відношення не мають і на кожну мені хотілося б мати по декілька тем для обговорення різних аспектів. В Рамені вони втрачаються, в Отдохнуть, Отпразднувать їм взагалі робити нічого. Ролеві ігри не менша частина Фдшного побуту, ніж косплеї, фестивалі і сценки, тому я хочу, щоб у них було на форумі адекватне представництво. І я проти перетворення цього форуму сугубо на афішу.
  Мені, наприклад, хотілося б бачити тут окремий розділ для кожного з основних ФДшних напрямків: косплею, постановок (сценок) і рольових ігор.

Отредактировано Shirumaru (2008-08-21 20:28:17)

0

4

Косплей - да.
Ролевые игры к театральной анимешной группе не имеют отношения. Создавайте тогда отдельный форум.
По-моему, нарутотрип идеально подходит для этого. Тем более - он занял второе место на анимешных форумах, так зачем терять рейтинг?

Хотя, может, я не права и консервативна.

0

5

Але ж Саске, рольова діяльність займає в ФД також важливе місце - кого хочеш спитай..
А наруто тріп - це ж форум нарутівки.. він не тільки фд-шний.. І зроблений він суто для нарутівки.
ми з Кабуто - ФДшники, ми робимо свої рольові ігри та зіговки для ФДшників і не тільки..Хотілося, щоб вони також презентували ФД, адже вони є невід*ємною частиною ФДшного креативу..А разом з нами ці ігри робить Іоф, Лея, Неджі, а інші нам допомагають..Наші рольовки - ФДшний продукт як за духом, так і за фактичним складом. і це правда.
Було б чудово, щоб завдяки розширенню тематики наш ФД зайняв те друге місце у рейтингу. Хіба ж я не права?

0

6

Госсподи!
Да создайте во флудильнике себе тему по типу "Інші рольові ігри" как на НарутоТрип.. дублируйте и сюда, и туда...
зачем отдельный раздел?

0

7

Если ФДшники хотят принимать участие в ролевых играх - пожалуйста.
Но сама организация файтинг Дримерс никакого отношения к ролевым играм не имеет значения.
По сути - это то же "Отдохнуть, отпраздновать".

0

8

Госсподи!
Да создайте во флудильнике себе тему по типу "Інші рольові ігри" как на НарутоТрип.. дублируйте и сюда, и туда...
зачем отдельный раздел?

Я вже сто разів пояснював чому однієї теми мало - мені ще раз пояснити?..

Ролевые игры к театральной анимешной группе не имеют отношения.

З яких це пір ФД стали виключно "театральною анімешною групою"? Я щось пропустив? Може це на якійсь сходці обговорили і прийняли?

Но сама организация файтинг Дримерс никакого отношения к ролевым играм не имеет значения.

Сильна заява. А ти впевнена, що ВСІ ФДшники з нею згодні? Чи ти вже стала приймати рішення за всіх ФДшників в односторонньому порядку? Я більше схильний до формулювання ФД як "команди, що ставить сценки, косплеї, їздить на та ставить рольові ігри".

Создавайте тогда отдельный форум.

Так, давайте створимо 50 ФДшних форумів.

Я правильно розумію, що цей діалог означає щось в стилі: "це мій особистий форум і я тут не дам ніяких рольових розділів створювати, а хто не згоден, хай створює собі свій форум і там рулить"?
Якщо так, то я дуже розчарований.

Ще раз поясню свою позицію:
  Нарутотріп - форум створений для обговорення рольової гри по Наруто, котру ставить Таліон. Він поділений на розділи саме з цього принципу і тому всі інші теми (котрих більшість) приходиться скидувати в одну загальну флудильню, де вони швидко губляться і будь-яка структуризація неможлива. Крім того, у того форума склалася уже своя аудиторія, котра складається з людей, котрі відносяться до гри по Наруто, але часто не відносяться до ФД. Тому я вважаю, що обговорення зв'язані з ФД, але не зв'язані з Нарутотріп мають вестися на форумі ФД, де для цього має бути створена інфраструктура, тобто розділи окремо для сценок, косплею і рольових ігор.
  Я думаю, що всі питання навіщо це треба швидко зникнуть, так як у мене уже є наприміті добрий десяток тем, котрі я плданую створити в розділі Рольових Ігор. Однієї теми мені ніяк не достатньо. Зараз я намагаюся зрозуміти мотиви за твоїм категоричним небажанням що-небудь змінювати.

Отредактировано Shirumaru (2008-08-22 16:15:43)

0

9

А можна зробити розділ Рольових Ігор видимим для Гостей в режимі Read Only, а то зараз тільки театральну афішу видно.

0

10

Повторюю своє прохання з попереднього поста. Дуже треба і терміново.

0

11

Сорри за задержку. Я сделала... )

0


Вы здесь » Fighting Dreamers Team! » О форуме » Нові розділи