Fighting Dreamers Team!

Объявление

Форум закрыт. Мы переехали:
http://fdteam.org.ua/

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Fighting Dreamers Team! » Ролевые игры » Зоряні Війни


Зоряні Війни

Сообщений 1 страница 24 из 24

1

Назва: Легенди Старої Республіки: Легенда про Блакитну Планету
Організатори: Майстерська Група "Fighting Dreamers"
Жанр: гра по всесвіту "Зоряних Воєн"
Тип: міська\полігонка
Час: останні вихідні листопада (28-30)
Місце: полігони в межах Києва та саме місто
Оптимальна кількість гравців: 30-35 +\-

http://i185.photobucket.com/albums/x307/jjsss/legends.jpg

ВВІДНА

A long time ago, in a galaxy far far away...
It does not matter where we go. It is not the destination that matters. It is the journey...

***

  Тиша... абсолютна холодна мовчазна тиша панує в адамантово-темних глибинах Галактики. Саме її першою помічає людина, що вперше опиняється у безповітряному просторі відкритого космосу. Найзапекліші космічні битви і найбільші космічні трагедії, включно зі знищенням цілих планет відбуваються в цілковитій тиші. І від того незвичному спостерігачеві стає трохи моторошно.
Однак на борту "Харбінгера", республіканського крейсера "ХаммерХед"-класу таких було небагато. Більшість команди і пасажирів крейсера, що йшов курсом на Ондерон із одного з світів Зовнішнього Кільця, пройшли жахи Мандалорських воєн і Громадянської війни джедаїв. Ті хто не брали участь у боях особисто, були свідками шрамів, що залишили ці війни на обличчі Галактики. Серроко, Дуро, Ерес III, Малахор V - навіть бувалі воїни здригалися при згадках про злочини проти гуманності, котрі уособлювали ці назви. Але після розгрому Дарт Малака в битві при Лехоні п'ять років тому і початку повільного розпаду Імперії Ситхів, що залишилася без керівництва, у більшості жителів Галактики нарешті з'явилася надія на довгоочікуваний мир...
Тому капітан крейсера був немало здивований, почувши в цій частині Галактики таку знайому з часів війни радіограму:
- Це "Чорний Яструб", це "Чорний Яструб", атаковані військовим кораблем ситхів, потрібна допомога!
Ідентифікаційний номер корабля не значився в жодних записах Галактичного Реєстру, тому капітан запросив дозволу Головнокомандуючого Військовими Силами Республіки Карта Онассі на вивчення інциденту і надання допомоги невідомому кораблю. Дозвіл було отримано і "Харбінгер" змінив свій курс...
  Прибувши в сектор, команда "Харбінгера" справді знайшла два корабля: легкий вантажний корабль "Дайнемік"-класу "Чорний Яструб" і "Ревіджер" - республіканський крейсер "Центуріон"-класу, що по даним Реєстру був знищений під час битви на Малахорі V. Вигляд у нього і справді був такий, неначе це корабель-привид: пробитий і обгорілий в багатьох місцях корпус, оголені дроти і прорвані труби внутрішніх і зовнішніх комунікацій, мінімальна кількість атмосфери і непрацюючий бортовий комп'ютер. Було взагалі незрозуміло, як цей корабель може й досі переміщатися в космосі. Але найдивнішим було те, що на його борту не було жодної живої душі. Лише одне людське тіло вкрите неймовірною кількістю порізів і розривів було знайдено на всьому кораблі. Невпевнені в тому живе воно чи мертве, медики помістили його в колто-танк. Здивування команди стало ще більшим, коли стало відомо, що на "Чорному Яструбі" також немає жодної живої душі - лише два дроїди. Прийнявши на борт "Чорний Яструб", "Харбінгер" покинув останки "Ревіджера" і відновив свій курс на Ондерон.
  Однак йому не судилося прибути в космопорт призначення - через декілька днів після вищеописаних подій, всі системи корабля раптово відмовили, двигун зупинився, а внутрішні системи охорони периметру прийшли в бойову готовність, переставши реагувати на датчики "свій-чужий". Бластерні туррелі почали розстрілювати все живе навколо, більшість дверей виявилися заблокованими, аварійна система відмовила. Невідомо звідки, таке враження, що прямо з повітря, на кораблі з'явилися ситхські ассассіни, що прийнялися методично зачищати каюту за каютою, відсік за відсіком. Дивне тіло в медичному відсіці несподівано прокинулося, розбило колто-танк і знищило практично весь медичний персонал корабля, оголосивши, що він переходить в його, Дарт Зіона, володіння. Йому необхідні були джедаї, що знаходилися на кораблі... з єдиною ціллю - знайти і знищити.
  Неначе цього було мало, з глибин космосу поруч з "Харбінгером" несподівано виринув покинутий ним корабель-привид "Ревіджер". Тільки на цей раз він був аж занадто живий - залп протонних торпед ознаменував його зустріч зі старим знайомим. Потужний вибух струснув республіканський крейсер, повсюдно почалися пожежі, котрі нікому було тушити, всюди панував хаос. В розпалі битви ніхто не помітив, як з борту пустого, здавалось би, "Чорного Яструба", зійшла і щезла в задимлених переходах крейсера одинока фігура в темному плащі. Швидким кроком, оминаючи вогнища пожеж і місця найзапекліших сутичок, вона відправилась в вантажний відсік, звідки дуже скоро повернулася згинаючись під важкою ношею. На руках вона несла молоду дівчину, що не подавала ніяких ознак життя, хоча ніяких травм, що могли б пояснити такий її стан, не було видно.
  В цей час, по всім динамікам всередині корабля, прозвучало звернення капітана, що закликало весь особовий склад і пасажирів крейсера терміново евакуюватися. За мить до своєї смерті від рук Дарт Зіона, капітан встиг активувати процедуру самознищення "Харбінгера". Почався зворотній відлік часу до вибуху і фігура в плащі прискорила свої кроки. При ближчому розгляді ставало зрозуміло, що це була стара жінка - було дивно як їй в її роки вдавалося так швидко нести таку важку ношу. Однак, раптово її шлях було перервано - група ситхських ассассінів з'явилася попереду, перегородивши старій дорогу. Здавалося, її очікувала невідворотна смерть. Та тут із-за рогу з'явилася ще одна групка людей, котру вело декілька джедаїв. Світловими мечами вони прорубали дорогу для інших в рядах ситхів та скрізь заблоковані двері і охоронні системи, солдати, що залишилися в живих, прикривали їх пострілами з бластерів. Стара зі своєю ношею приєдналася до них.
  Діставшись до транспортного відсіку, останні з виживших на кораблі побачили, що на борту не залишилося жодного шатла, що перебував би у справному стані, тому для евакувації було вирішено використати "Чорного Яструба". Коли останні з виживших піднялися на борт, двигун було запущено, люки задраєно і "Чорний Яструб" стрілою покинув "Харбінгер", всього за декілька десятків секунд до вибуху. Врятовані з полегшенням зітхнули, спостерігаючи як за їхньою спиною беззвучно розлітаються на шматки залишки крейсера. Але полегшення відчувати було рано - через мить корпус "Чорного Яструба" здригнувся від потужного удару - це "Ревіджер" відкрив вогонь по втікаючому кораблю.
- Єдина наша надія - це терміново перейти у гіперпростір! - вигукнув пілот.
- Але ж бортовий комп'ютер пошкоджено і у нас немає координат виходу! Ми можемо вийти всередині планети або навіть зорі! - крикнув бортінженер.
- Виходу немає, інакше ситхи перетворять цей корабель на сковорідку, а нас на кебаб!
Пілот потягнув за важіль і зорі розтягнулися в довгі яскраві полоси - почався перехід в гіперпростір. Якраз в цей момент, корабель струснув ще один удар - другий залп "Ревінджера" потрапив у ціль...
  ...коли космос знову прийняв свою звичну форму, більшу частину лобового скла "Чорного Яструба" займав велетенський блакитний диск невідомої планети...

***

Інформація по сеттінгу

Часові рамки гри:
Епоха Старої Республіки, 3951 ДБЯ (до битви при Явіні), тобто майже за 4000 років до подій 4го епізоду Зоряних Воєн. Короткий хронометраж останніх подій:
4000 ДБЯ - 3996 ДБЯ: Велика Ситхська Війна (Екзар Кун, Улік Кель-Дрома)
3976 ДБЯ - 3960 ДБЯ: Мандалорські Війни
3959 ДБЯ - 3956 ДБЯ: Громадянська війна джедаїв (Дарт Реван, Дарт Малак)
3951 ДБЯ - початок нашої історії

Сеттінг:
Земля. Україна. Київ. Реальна планета Земля, на котру герої були перенесені з іншої Галактики через wormhole. Єдина різниця - на Землі ніколи не показували Зоряних Воєн і ніхто не має поняття про джедаїв і світлові мечі

Допустимі раси:
будь-які з канонічного Всесвіту ЗВ за наявності відповідного антуражу. Але врахуйте - його доведеться носити на вулицях міста. Одяг можна буде змінити, а от роги на голові треба буде якось ховати, тому краще обійтись людськими расами.

Доступні ролі:

Земляни - будь-які жителі славного міста Києва або його гості, котрі майже нічим не відрізняються від нас з вами. Дуже хотілося б щоб серед них був інженер (або електронщик), а також лікар (бажано психіатр або невропатолог). Для них буде окрема начитка і окремі сюжетні квести. Можливо цей список я ще доповню. Землянам не обов'язково дивитися фільми по ЗВ чи читати по ним будь-яку літературу - це навіть шкідливо. :) Однак квента все одно потрібна.

Космічні контрабандисти - ці товариші уже давно обоснувалися на Землі, випадково знайшовши ту саму wormhole в просторі, через котру сюди потрапили всі інші. Знають всі входи і виходи на планеті, використовують її як перевалочний пункт і склад для своїх товарів. Займаються контрабандою всього - від кортозису до наркотиків, від забороненої зброї і артефактів до людей. Більше всього хочуть, щоб їх залишили в спокої і дали далі заробляти хочуть, менше всього, щоб їх базу викрили і накрили лавочку...

Виживші з "Харбінгера" - збірна солянка практично зі всіх, хто тільки буває у Всесвіті ЗВ: солдати, пілоти, повстанці, торговці, мисливці за головами, найманці, вчені, медики, механіки, злочинці, мандалорці, ечані, міралука, арканіани, люди - розумні істоти будь-якої раси і професії. "Харбінгер", взагалі-то, був військовим кораблем, але за час своєї місії в Зовнішньому Кільці взяв на борт багато цивільних - як арештованих злочинців чи повстанців, так і дипломатів чи врятовані екіпажі інших кораблів, що потерпіли аварію чи були знищені піратами, чи ситхами. Капітан навіть жартома називав свій крейсер "пасажирським лайнером". Цивільні мали бути висажені на Ондероні, після чого крейсер мав продовжити своє патрулювання. Так що дорога вашій фантазії відкрита.

Ситхи - всі Темні Лорди Ситхів тільки мапери. Виключень не буде. Однак, допускаються ситхи в більш широкому змісті цього слова - солдати армії Ситхської Імперії (що не використовують Силу), котрі могли бути або арештованими на борту "Харбінгера", а могли пробратися туди спеціально з шпигунськими цілями і затесатися в группу людей, що покинула його на "Чорному Яструбі". Також в хаосі втечі, декілька ситхських ассассінів Дарт Зіона могло непомітно пробратися на корабель. Однак враховуйте, що республіканські солдати або джедаї будуть намагатися ліквідувати розкритого ситха при зустрічі без зайвих попереджень і більшість розумних істот їх, як мінімум, недолюблюють.

Темні джедаї - можуть бути як ситхами так і притримуватися якої-небудь іншої ідеології. Їх треба всього 2 + можливо, учні. Стартують на Землі, куди потрапили аналогічним до всіх інших чином, але на енну кількість років раніше. Завдяки своїм здібностям, один став впливовим політиком рівня міністра чи депутата, інший - главою крупної корпорації. Один про одного щось чули, але в лице не знають. Дуже хочуть вибратися з цієї планети.

Джедаї - Лицарі Ордену Джедаїв, 2 штуки + можливо, їхні Падавани. Джедаїв рівня Майстрів не буде.

Джедай Екзайл - дівчина, що була генералом під командуванням Ревана під час Мандалорських воєн і командувала військами Республіки в битві при Малахорі V. По її наказу було запущено Генератор Тіньової Маси, що знищив весь мандалорський флот і добру половину республіканського. Важко переживає цю трагедію. Єдина з джедаїв, що відправилися на війну з Реваном і Малаком, хто не перейшов на темну сторону і повернувся після війни для суду. Була засуджена Радою Джедаїв до вигнання. З невідомої їй причини втратила зв'язок з Силою (на початок гри не може використовувати техніки Сили). Джедай Екзайл пише квенту виключно про свої дитячі і юнацькі роки. Закінчуватися вона має вступом і навчанням в Академії Джедаїв. Про її життя з моменту початку Мандалорських воєн і до текучого моменту, я її начитаю персонально.

До всіх, форс-юзерів (тобто, тих хто використовує Силу - джедаїв і темних джедаїв), а особливо до Джедай Екзайл будуть ДУЖЕ ВИСОКІ ВИМОГИ по квенті, антуражу і відігруванню. Обов'язкові фехтувальні навички і знання Кодексу, етики і моралі Ордену. Відбір буде проводитися на конкурсній основі, так що про всяк випадок заготовте не-форсового персонажа на випадок, якщо на форсовика ви "не пройдете".

Вимоги до всіх: костюм в стилі ЗВ на перший день гри, антуражна зброя (дерево, текстоліт, пластик, бластери мають бути схожі на бластери, а не на земну вогнепальну зброю), квента (біографія персонажа) пристойного розміру, вчасно відправлена заявка.

Дуже хочеться, щоб світлові мечі на цій грі у всіх, у кого вони будуть, справді були світловими, а не палками обмотаними ізолентою. Хто сам не може зробити таке чудо техніки, хай звертається до Майстерської Групи, є шанс, що ми вам його надамо по ціні матеріалів.

Супер-корисні сайти:
http://starwars.wikia.com/wiki/Main_Page
http://ru.starwars.wikia.com

Кому треба фільми по ЗВ, звертайтесь - запишу. В першу чергу дивитись 4,5,6 частини.

ФОРМА ЗАЯВКИ

1. Інформація про гравця (Повне ім'я, вік, місто)
2. Контакти (телефон, e-mail)
3. Ігрове ім'я
4. Інформація про персонажа (раса, стать, вік, професія, коротка характеристика)
5. Квента (бажано окремим файлом)
6. Різне (свої побажання, питання і т.п.)

Заявки відправляти за адресою: silmar[at]list.ru
Питання задавати по телефону: 8(050) 187-71-13

Правила і подальші деталі будуть вивішені пізніше.

І хай буде з вами Сила!

Shirumaru aka Kabuto

Отредактировано Shirumaru (2008-10-24 17:59:31)

+1

2

В  ожидании  формы  заявки)

0

3

да и желательно точнее дату узнать...

0

4

Обновив перший пост. Очікую на заявки. Якщо щось не ясно - питайте, пропонуйте і т.п.

0

5

Эммм.... а из чего вы делаете световые мечи? Я просто могла бы вас попросить сделать, но не хочу напрягать... У мастеров итак всегда проблем хватает...

Если это будет пластиковая гимнастическая палка с антуражной рукоятью? Пойдет? И ли он должен обязательно светиться?

0

6

Нет, меч должен светиться.. Гриша может сделать мечь и на твою долю,  за стоимость материала.. Только сначала нужно подать заявку..

0

7

Ми їх плануємо робити із трубок із оргскла. Одна трубка довжиною 2м (з неї виходить два меча), коштує 60-80 грн. Ручки Гриша буде вирізати з металу на токарному станку. Є ще варіант з різними сантехнічними прибамбасами. Ну і до цього всього діодна або неонова підсвітка, вимикач і батарейки. Оскільки світлові мечі - це символ джедайства і всесвіту ЗВ в цілому, то хотілося б зробити їх максимально антуражними.
  Правила вивішу сьогодні ввечері. Народ, давайте заявлятися активніше. Покищо в мене практично немає заявок і якщо так продовжиться, то я буду вимушений відкласти гру на невизначений проміжок часу, т.я. зимою недуже-то пограєш. Цього б мені дуже не хотілося. Ще раз повторюю - якщо комусь потрібні матеріали по сеттінгу: фільми, книги, ігри - звертайтеся. Чого немає - скачаю, запишу, видам.

0

8

А разве оргстеклом можно нормально лупиться? Штуко нежное, провода растрясутся, лампочка перегорит... Еще и гришу припахать....

0

9

Из орг стекла будет нормально , главное не лупасить со всем дури по всякой фигне. Если тебе нужен меч то говори , ето не проблема. И желательно сказать мне ето сегодне , так как завтра я еду за материалом.:)

0

10

По-перше, трубку з оргскла зі стінкою в 5мм ще треба дуже постаратися, щоб зламати, тоді як наша гра передбачає пів-контакт (тобто тільки фіксацію ударів), по-друге, діоди перегорають дуже рідко, по-третє, якби це робив хто інший, то може б воно і розлетілося\розтряслося від першого удару, а відморозки якщо щось роблять, то навіки :) І взагалі, мій девіз: "Якнайкраще або ніяк!"
І в тебе дещо невірне уявлення про "припахування" Гриші: він член Майстерської команди і працює на нас абсолютно добровільно. Мечами ми займаємося всі разом, але просто тільки у Гриші, у зв'язку з специфікою його роботи, є доступ до токарного станка.

+1

11

Кхем.. Я канешна звыняюсь, но заявки сюда выкладывать? Если да то где остальные заявки? :tomato:

0

12

Гы)) сорь. Читав неуважно))))

0

13

Перша (скоріше нульова), примітивна версія правил без форсових абілок і нерозписана по скілам, але зате перша. На вихідних допишу (не таке воно просте діло - правила писати :)).

Отредактировано Shirumaru (2008-11-07 03:12:27)

0

14

І я все ще хочу бачити ваші заявки... :)

0

15

ГРИША!!!! СДЕЛАЙ МНЕ МЕЧ!!!! Деньги дам при первой встрече!... Кстати! Давайте встретимся!!!

0

16

Ну, тогда я правильно поняла? Стоимисть такого меча - 30-50 грн..?
Если игра будет, мне действительно понадобится меч. Ибо я без меча как утка без крыльев....

0

17

я, к сожалению, не знаю, смогу ли участвовать, но можно было бы как-нибудь меч купить? Очень хочу именно светящийся, а сама сделать, увы, не в силах :(.

0

18

Всім кому меч по ролі не потрібен, доведеться почекати як мінімум до кінця гри - зараз ми сильно зайняті для того, щоб   виготовляти мечі для всіх бажаючих, потім - в особистому порядку.

0

19

Я подожду без проблем, все равно в Киев езжу регулярно :)

0

20

Декілька роликів, що допоможуть налаштуватися на гру :)
http://www.youtube.com/watch?v=DTA9oLekoUc
http://www.youtube.com/watch?v=UkTQwP2gFxU

і хто ще не бачив:
http://www.youtube.com/watch?v=o-qsU38lPP4
http://www.youtube.com/watch?v=yH8b5ruc_-E

і трошки Йоди:
http://www.youtube.com/watch?v=04NDE_Iim-I
http://www.youtube.com/watch?v=YHJjY0Lj1oA

0

21

З незалежних від мене причин, гра переноситься на березень.
Вибачте всі хто вже заявився. (всі хто не заявився вам краще не знати що я про вас думаю)

0

22

НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕТТТТТТТ

0

23

http://forumupload.ru/uploads/0003/41/8c/1226-5.gif Мда, не приятно получилось..

0

24

Shirumaru, мои громкие красивые заявления про нагружание мя остаются в силе.  К этому со стыдом и гордостью добавлю:
1. забыл все нафик из фильмов, надо взять у тебя их (предположительно на НГ)
2. раз все переносится, включаюсь после того же НГ. Если есть работа для кошаков, прошу сообщать. Живу в стране чудес, то ись на форуме бываю редко, так что плс писать в ISQ.

0


Вы здесь » Fighting Dreamers Team! » Ролевые игры » Зоряні Війни